Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 721 000 zł
Umowa zawarta
24 września 2025
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

a). Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania parteru budynku z usługowej na mieszkalną (...) przy ul. Godziskiej15E w Błoniu (...) b) Rozbiórka budynku usługowego (...)

Zamawiający Gmina Błonie (Błonie, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „a). Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania parteru budynku z usługowej na mieszkalną…”, wybierając ofertę wykonawcy NAFIBUD S.A. Wartość umowy: 5 721 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BłonieBłonie, Mazowieckie (powiat Warszawski zachodni →)opublikowano 25 września 2025
Wartość umowy
5 721 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NAFIBUD S.A. (Bielsk Podlaski), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 721 000,00 zł (umowę zawarto 24 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail