„Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2024/2025”
Zamawiający Gmina Zawoja (Zawoja, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2024/2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=580, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,2 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Usługi transportowe (CPV 60)
- woj. Małopolskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Zawoja |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 072182019 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | - |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zawoja |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-222 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL219 - Nowotarski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 511122984 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | a.winczewska@zawoja.ug.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zawoja.ug.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4971f4db-1c24-11ef-a7c1-72acb4a2af8f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00439728 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-09-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00340850 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2024/2025” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | ZADANIE NR 1 dotyczy dowozu uczniów szkół podstawowych na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2024/2025 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 2 dotyczy dowozu dzieci niepełnosprawnych ( z dysfunkcjami ruchu i dysfunkcjami umysłowymi) do OREW Juszczyn oraz dowóz uczniów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Makowie Podhalańskim |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-08-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 10 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FT ZAWOJA-BUS KRZYSZTOF WŁOSIAK |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5521706225 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zawoja |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 396208,80 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00478884/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | zwiększenie zakresu usług dotychczasowych |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | zwiększenie zakresu usług dotychczasowych. Usług tych nie uwzględniono w zamówieniu podstawowym i stały się one niezbędne do realizacji zamówienia, czyli objęcie usługą dowozu do szkół dodatkowo 48 dzieci. Usługi te stały się niezbędne na skutek zmian, jakie zaszły po udzieleniu zamówienia, czyli potrzeba ich realizacji nie istniała jeszcze w dniu prowadzenia postępowania. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 65018,88 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 461227,68 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.