Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
143 423 zł
Umowa zawarta
19 września 2025
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 143 423 zł – 146 992 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa samochodu osobowego związana z realizacją projektu Mazowsze bez smogu”

Zamawiający Gmina Bielany (Bielany-Żyłaki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa samochodu osobowego związana z realizacją projektu Mazowsze bez smogu”, wybierając ofertę wykonawcy Auto Podlasie Sp. z o. o. Wartość umowy: 143 423 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BielanyBielany-Żyłaki, Mazowieckieopublikowano 24 września 2025
Wartość umowy
143 423 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Auto Podlasie Sp. z o. o. (Siedlce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 143 422,99 zł (umowę zawarto 19 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 143 422,99 zł do 146 992,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail