Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
367 278 zł
Umowa zawarta
23 września 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 367 278 zł – 478 913 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika - bluzy oraz spodnie o charakterze softshell

Zamawiający Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika - bluzy oraz spodnie o…”, wybierając ofertę wykonawcy ZOL TAGART Sp. z o.o. Wartość umowy: 367 278 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów PaństwowychŁódź, Łódzkieopublikowano 24 września 2025
Wartość umowy
367 278 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZOL TAGART Sp. z o.o. (Tarnobrzeg), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 367 278,00 zł (umowę zawarto 23 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 367 278,00 zł do 478 912,80 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470742683

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Legionów 113

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

91-073

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zup@lodz.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lodz.lasy.gov.pl/zup

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1161839

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika - bluzy oraz spodnie o charakterze softshell

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6c54ca6a-e731-45fe-9ff6-ab1cd0b95ffe

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00438292

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00059695/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.12 Dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika- bluzy oraz spodnie o charakterze softshell

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00383956

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NH.270.32.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

364199,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika- bluzy oraz spodnie o charakterze softshell.
2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 1 (formularz ofertowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

18230000-0 - Odzież różna

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

367278 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

478912,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

367278,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZOL TAGART Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8670007706

7.3.3)Ulica

ul. Mieszka I 4

7.3.4)Miejscowość

Tarnobrzeg

7.3.5)Kod pocztowy

39-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

367278,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 367 278 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18230000-0 (Odzież różna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZOL TAGART Sp. z o.o. (Tarnobrzeg). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.