Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wioletta Oleszczuk· Chełmmikrofirma
Wartość umowy
157 500 zł
Umowa zawarta
18 września 2025
Okres realizacji
do 31 maja 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia20%Aspekty społeczne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi indywidualnego doradztwa psychologicznego

Zamawiający Gmina Dorohusk (Dorohusk-Osada, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi indywidualnego doradztwa psychologicznego”, wybierając ofertę wykonawcy Wioletta Oleszczuk. Wartość umowy: 157 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina DorohuskDorohusk-Osada, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 23 września 2025
Wartość umowy
157 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 września 2025

    Termin ofert: 17 września 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wioletta Oleszczuk (Chełm), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 157 500,00 zł (umowę zawarto 18 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Dorohusk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110198095

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Niepodległości 50

1.5.2.)Miejscowość

Dorohusk-Osada

1.5.3.)Kod pocztowy

22-175

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

825661089

1.5.8.)Numer faksu

825661061

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@dorohusk.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dorohusk.ezamawiajacy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dorohusk.ezamawiajacy.pl/pn/dorohusk/demand/232128/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi indywidualnego doradztwa psychologicznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dfdeb64e-a4b2-4dd9-ab87-c978626d9907

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00437868

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Aktywizacja i integracja społeczna w Gminie Dorohusk” współfinansowanego ze środków Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00413464

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

I.Z.P. 271.10.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

189000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi indywidualnego doradztwa psychologicznego świadczonego w ramach projektu pn. „Aktywizacja i integracja społeczna
w Gminie Dorohusk” współfinansowanego ze środków Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
3.2. W ramach przedmiotu zamówienia planuje się realizację terapii dla 30 uczestników po 2 godziny tygodniowo dla każdego z nich.
W tym:
- 2025 rok: 4 miesiące x 30 osób x 2 h w miesiącu, tj. łącznie 60 godzin / miesiąc;
- 2026 rok: 12 miesięcy x 30 osób x 2 h w miesiącu, tj. łącznie 60 godzin/ miesiąc;
- 2027 rok: 5 miesięcy x 30 osób x 2 h w miesiącu, tj. łącznie 60 godzin/ miesiąc
3.3. Świadczenie usługi odbywać się będzie od dnia podpisania umowy do 31.05.2027r.
3.4. Czynności stanowiące przedmiot zamówienia co do zasady będą wykonywane
w Świetlicy Wiejskiej w Michałówce.
3.5. Czas trwania 1 spotkania powinien wynosić nie mniej niż 60 minut.
3.6. Do czasu świadczenia usługi nie wlicza się dojazdu do miejsca świadczenia usługi.
3.7. Psychoterapia indywidualna powinna być prowadzona zgodnie ze standardami Polskiej Rady Psychoterapii (https://prp.org.pl/zasady-etyczne/ ).
3.8. Usługa będzie świadczona dla osób dorosłych, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym w tym 15 osób z niepełnosprawnościami o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, zgodnie z posiadanym orzeczeniem. W ramach realizacji usługi wykonawca jest zobowiązany wykonywać następujące czynności:
- diagnozę psychologiczną oraz wsparcie rodzin,
- pomoc w radzeniu sobie z lękiem, stresem i trudnymi emocjami,
- opracowywanie indywidualnych strategii radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
- wsparcie w budowaniu poczucia własnej wartości i motywacji,
- wsparcie dla rodzin z niepełnosprawnościami, oparte na wiedzy z zakresu terapii systemowej,
- wspomaganie procesu integracji społecznej osób wykluczonych i starszych,
- psychoedukacja w zakresie zdrowia psychicznego oraz kształtowania umiejętności społecznych,
- prowadzenie Treningów Umiejętności Społecznych (TUS) dostosowanych do wieku i potrzeb uczestników,
- prowadzenie zajęć w zakresie komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC) dla osób mających trudności w porozumiewaniu się.
3.9. W niniejszym przedmiocie zamówienia Zamawiający uwzględnia wymogi w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp.
3.10. Usługi będą realizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku według uprzednio przyjętego harmonogramu lub w sytuacjach nagłych po uprzednim telefonicznym zawiadomieniu z minimum dwugodzinnym wyprzedzeniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

157500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wioletta Oleszczuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9707*******

7.3.3)Ulica

Armii Krajowej

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-05-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psycholog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
62 900 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
29 908 zł199 350 zł
Rozstęp międzykwartylowy
169 442 zł
Źródło próbki
CPV 85121270· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
29 908 zł
Mediana
62 900 zł
Górny kwartyl
199 350 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dorohusk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dorohusk-Osada.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 157 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wioletta Oleszczuk (Chełm). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.