Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
299 997 zł
Umowa zawarta
19 września 2025
Okres realizacji
84 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dwóch istniejących łączników na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

Zamawiający Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym (Dziekanów Leśny, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dwóch istniejących łączników na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie…”, wybierając ofertę wykonawcy MERX sp. z o.o. Wartość umowy: 299 997 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
299 997 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 lipca 2025

    Termin ofert: 5 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 września 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MERX sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 299 997,00 zł (umowę zawarto 19 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 84 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail