Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
242 097 zł
Umowa zawarta
2 września 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 242 097 zł – 694 870 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Okres gwarancji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

REMONT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH PARTERU PAWILONU ZAKRATEROWANIA B ZAKŁADU KARNEGO W UHERCACH MINERALNYCH

Zamawiający Zakład Karny w Uhercach Mineralnych (Uherce Mineralne, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „REMONT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH PARTERU PAWILONU ZAKRATEROWANIA B…”, wybierając ofertę wykonawcy ELZAT Sp. z o.o. Wartość umowy: 242 097 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
242 097 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELZAT Sp. z o.o. (Tarnów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 242 097,00 zł (umowę zawarto 2 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 242 097,00 zł do 694 869,67 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Uhercach Mineralnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000321081

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Uherce Mineralne 153

1.5.2.)Miejscowość

Uherce Mineralne

1.5.3.)Kod pocztowy

38-623

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

13 460 88 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_uherce@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a6a3ff7-2a11-4d1e-8a6f-b6b8f258ca3d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

REMONT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH PARTERU PAWILONU ZAKRATEROWANIA B ZAKŁADU KARNEGO W UHERCACH MINERALNYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4a6a3ff7-2a11-4d1e-8a6f-b6b8f258ca3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00434816

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00089837/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont instalacji elektrycznych parteru pawilonu zakwaterowania B Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00344453

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DKw.2232.9.2025.A.K.

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje kompleksowy remont instalacji elektrycznej oraz sie-ci niskoprądowej na parterze pawilonu mieszkalnego B w Zakładzie Karnym
w Uhercach Mineralnych m.in. poprzez:
• zastosowanie kabli i osprzętu zgodnego z obowiązującymi przepisami ochrony przeciwpożarowej (klasa niepalności, niska emisja dymu),
• budowę nowej rozdzielnicy głównej z selektywnymi zabezpieczeniami,
• wykonanie instalacji oświetlenia podstawowego i awaryjnego z uwzględnieniem wymogów
ewakuacyjnych,
• modernizację infrastruktury niskoprądowej: sieci LAN, instalacji telewizyjnej (TV) oraz wdrożenie
systemu monitoringu wizyjnego CCTV IP w standardzie umożliwiającym zdalny nadzór i rejestrację.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45000000-7 - Roboty budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

242097,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

694869,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

242097,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ELZAT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8731002561

7.3.3)Ulica

Kwiatkowskiego

7.3.4)Miejscowość

Tarnów

7.3.5)Kod pocztowy

33-101

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

242097,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-30

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
271 926 zł
Próbka: 50 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
175 556 zł626 656 zł
Rozstęp międzykwartylowy
451 100 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
175 556 zł
Mediana
271 926 zł
Górny kwartyl
626 656 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Uhercach Mineralnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Uherce Mineralne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 242 097 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ELZAT Sp. z o.o. (Tarnów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.