Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
IM STUDIO Architektura Miejska Marcin Waśko· Nowy Sączmikrofirma
Wartość umowy
389 490 zł
Umowa zawarta
3 września 2025
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 389 490 zł – 984 542 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rewitalizacja terenów przy ul. Paderewskiego w Lublińcu w ramach projektu "Połączeni Zieloną Przestrzenią"

Zamawiający Gmina Lubliniec (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Rewitalizacja terenów przy ul. Paderewskiego w Lublińcu w ramach projektu "Połączeni…”, wybierając ofertę wykonawcy IM STUDIO Architektura Miejska Marcin Waśko. Wartość umowy: 389 490 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina LubliniecLubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 22 września 2025
Wartość umowy
389 490 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IM STUDIO Architektura Miejska Marcin Waśko (Nowy Sącz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 389 490,00 zł (umowę zawarto 3 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 389 490,00 zł do 984 542,33 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail