ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu działań wspierających transformację energetyczną.

Zamawiający Województwo Małopolskie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu działań wspierających…”. Termin składania ofert minął 29 września 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Województwo MałopolskieKraków, Małopolskieopublikowano 19 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
29 września 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Liczba dodatkowych godzin dydaktycznych20%Dni odbywania się zjazdów/zajęć20%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Liczba dodatkowych godzin dydaktycznych 20%, Dni odbywania się zjazdów/zajęć 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu działań wspierających transformację energetyczną.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351554287

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Basztowa 22

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-156

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umwm.malopolska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu działań wspierających transformację energetyczną.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eba6a62b-5d7a-45be-8a9e-d85db25869e6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00432932

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045614/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.120 Organizacja dwusemestralnych studiów podyplomowych dla pracowników gmin SR

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu nr FEMP.02.05-IZ.00-0264/24 pn. „Wsparcie transformacji energetycznej gmin województwa małopolskiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Priorytet 2 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 2.5 Wdrażanie programu ochrony powietrza, Typ projektu C.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eba6a62b-5d7a-45be-8a9e-d85db25869e6

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w
szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby,
podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 25 MB (wielkość ta dotyczy plików
przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl/ w zakładce „Zgłoś problem”. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail:
przetargi@umwm.malopolska.pl (nie dotyczy składania ofert w postępowaniu).

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Klauzule informacyjne z art. 13 i art. 14 RODO znajdują się w załączniku nr 1A i 1B do swz

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

SR-V.052.10.9.2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.6.)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

348750,00 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Tak

4.1.14.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie edukacji osób dorosłych w formie 2-semestralnych studiów podyplomowych z zakresu działań wspierających transformację energetyczną w jednostkach samorządu terytorialnego (JST).
2. W ramach zamówienia podstawowego zostaną zrealizowane studia podyplomowe dla grupy 40 osób wskazanych przez Zamawiającego, które w toku kształcenia spełnią wymagania niezbędne do uzyskania dyplomu ukończenia studiów podyplomowych.
3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu liczby uczestników o maksymalnie 20 osób, tj. do łącznej liczby maksymalnie 60 uczestników.
4. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia Zamawiającego w terminie do 30 dni od zawarcia umowy, nie później jednak niż do dnia rozpoczęcia zajęć dydaktycznych.
5. Minimalna liczba godzin dydaktycznych wynosi 180 godzin (1 godzina dydaktyczna – 45 minut). Dopuszcza się formy kształcenia „na odległość” w formie zajęć zdalnych (online).
6. Zamawiający wymaga, aby studia podyplomowe realizowane były zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1571 z późn. zm.) oraz przepisów wykonawczych do tej ustawy.

4.2.6.)Główny kod CPV

80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu liczby uczestników o maksymalnie 20 osób, tj. do łącznej liczby maksymalnie 60 uczestników.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Sposób oceny ofert:
a) Ocena ofert w kryterium „Cena brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia”, zostanie dokonana według wzoru:
Cena brutto wykonania zamówienia = Najniższa cena
oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu/Cena oferty ocenianej x 60 pkt

b) Ocena ofert w kryterium „Liczba dodatkowych godzin dydaktycznych”, zostanie dokonana według poniższych zasad:
Jeśli Wykonawca zaoferuje dodatkową liczbę godzin dydaktycznych (powyżej wymaganego minimum wynoszącego 180 godzin, gdzie jedna godzina dydaktyczna – 45 minut), w liczbie:
a) od 7 do 10 godzin dydaktycznych (lub więcej) – oferta otrzyma 20 pkt.
b) od 4 do 6 godzin dydaktycznych – oferta otrzyma 12 pkt.
c) od 1 do 3 godzin dydaktycznych – oferta otrzyma 6 pkt.
d) 0 godzin dydaktycznych – oferta otrzyma 0 pkt.
W przypadku podania przez Wykonawcę przedziału dotyczącego dodatkowej liczby godzin dydaktycznych ( np.7-10 godzin), Zamawiający przyjmie, że Wykonawca zaoferował najwyższą liczbę dodatkowych godzin dydaktycznych w przedziale i oferta otrzyma dla tej liczby godzin przewidzianą w tym kryterium liczbę punktów (z jednoczesnym zobowiązaniem do jej wykonania przez wykonawcę w ramach umowy).
Jeżeli Wykonawca nie wskaże górnej granicy w przedziale (np. określi „i/lub więcej”) oferta Wykonawcy zostanie odrzucona.
W kryterium „Liczba dodatkowych godzin dydaktyczny” oferta może uzyskać maksymalnie 20 punktów.

c) Ocena ofert w kryterium „ Dni odbywania się zajęć/zjazdów”, zostanie dokonana według poniższych zasad:
Jeśli Wykonawca zaoferuje, że dniami odbywania się zjazdów/zajęć będą:
a) w piątki i soboty – oferta otrzyma 20 pkt.
b) w soboty i niedziele – oferta otrzyma 0 pkt.
Zaproponowanie przez Wykonawcę zajęć w inne dni niż wskazane powyżej lub wskazanie więcej niż dwóch dniu w tygodniu będzie skutkowało odrzuceniem oferty.
W kryterium „Dni odbywania się zajęć/zjazdów” oferta może uzyskać maksymalnie 20 punktów.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Liczba dodatkowych godzin dydaktycznych

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Dni odbywania się zjazdów/zajęć

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy

a) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy, b) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2023 poz. 1497 z późn. zm.), c) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej: 1) warunek udziału w postępowaniu zostanie uznany za spełniony, gdy Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które zostaną skierowane do realizacji zamówienia, tj.: a) kierownikiem studiów podyplomowych, posiadającym stopień naukowy co najmniej doktora oraz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu studiami podyplomowymi lub innymi formami kształcenia osób dorosłych; b) co najmniej jedną osobą przeznaczoną do pełnienia funkcji Wykładowcy, posiadającą tytuł profesora z dziedziny nauk technicznych; c) co najmniej czterema osobami przeznaczonymi do pełnienia funkcji Wykładowcy, ze stopniem naukowym minimum doktora; d) co najmniej czterema osobami przeznaczonymi do pełnienia funkcji Wykładowcy, ze stopniem naukowym minimum doktora w dziedzinie nauk technicznych. Zamawiający zastrzega, że jedna osoba nie może być skierowana przez Wykonawcę do pełnienia więcej niż jednej funkcji.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż
5 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia:
1. Na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu:
1) w celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu, dotyczących zdolności technicznej lub
zawodowej, Zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych:
a) wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za
świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich wykształcenia i doświadczenia niezbędnego do wykonania zamówienia
publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
Wykaz osób stanowi załącznik nr 4 do swz.
2. Zamawiający nie wezwie do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i
ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji
działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w oświadczeniu, o którym mowa w pkt. 8.1) ust. 1
swz lub w formularzu oferty, dane umożliwiające dostęp do tych środków.
3. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które Zamawiający posiada, jeżeli
wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1. Wykonawca dołącza do oferty składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, oświadczenie o niepodleganiu
wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do swz.
2. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków
udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe
środki dowodowe.
3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, składa
każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w
postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
4. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, o którym mowa w pkt. 7
ust. 4 swz.
5. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z
oświadczeniem, o którym mowa w ust. 1, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak
podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca
powołuje się na jego zasoby. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3A do swz.
6. Wykonawca, który polega na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118
ustawy składa wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych
zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca
realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Zamawiający zaleca złożenie
zobowiązania wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2B do swz.
7. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający
wymaga od wykonawcy złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i
Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
8. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w ust. 7, jeżeli Zamawiający może je
uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do
tych dokumentów.
9. Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o
których mowa w ust. 7, Zamawiający żąda od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego
umocowanie do reprezentowania wykonawcy.
10. Zapis ust. 9 stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia publicznego.
11. Zapis ust. 7 – 9 stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach
określonych w art. 118 ustawy.
12. Wszelkie pełnomocnictwa winny być załączone do oferty w formie oryginału lub urzędowo poświadczonego odpisu
pełnomocnictwa (notarialnie – art. 96 ustawy z 14 lutego 1991 r. – Prawo o notariacie /tekst jednolity / t.j. Dz. U. z 2024 r.
poz. 1001/) z zastrzeżeniem innych zasad opisanych w niniejszej swz lub wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający może dokonać zmian umowy bez przeprowadzania nowego postępowania o udzielenie zamówienia
publicznego na podstawie przesłanek, o których mowa w art. 455 ustawy i ponadto dopuszcza zmiany postanowień zawartej
umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1C do swz.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-09-29 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Otwarcie ofert następuje przez Platformę e-Zamówienia

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-09-29 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-10-28

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Termin wykonania zamówienia: do 15 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Wartość zamówienia netto: 348 750,00 zł w tym:
Zamówienie podstawowe: 268 500,00 zł
Zamówienie w ramach opcji: 80 250,00 zł

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80300000-7Usługi szkolnictwa wyższego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 29.09.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Województwo Małopolskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80300000-7 (Usługi szkolnictwa wyższego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.