Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
86 420 zł
Umowa zawarta
16 września 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 86 420 zł – 122 905 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mebli do sal wyciszeń w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo

Zamawiający Gmina Zblewo (Zblewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mebli do sal wyciszeń w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo”, wybierając ofertę wykonawcy Moje Bambino Sp. z o.o. Wartość umowy: 86 420 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ZblewoZblewo, Pomorskie (powiat Starogardzki →)opublikowano 19 września 2025
Wartość umowy
86 420 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 86 419,80 zł (umowę zawarto 16 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 86 419,80 zł do 122 904,66 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail