Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
139 096 zł
Umowa zawarta
17 września 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury20%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawę wyposażenia dla Żłobka Samorządowego w Błędowie realizowanego w ramach zadania pn.” Utworzenie żłobka samorządowego w Błędowie”

Zamawiający Gmina Błędów (Błędów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawę wyposażenia dla Żłobka Samorządowego w Błędowie realizowanego w ramach zadania…”, wybierając ofertę wykonawcy MOJE BAMBINO. Wartość umowy: 139 096 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BłędówBłędów, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 18 września 2025
Wartość umowy
139 096 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MOJE BAMBINO (ŁÓDŹ).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 139 095,69 zł (umowę zawarto 17 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail