Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 200 000 zł
Umowa zawarta
17 września 2025
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 2 200 000 zł – 2 570 700 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Gminie Miejsce Piastowe

Zamawiający Gmina Miejsce Piastowe (Miejsce Piastowe, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Gminie Miejsce…”, wybierając ofertę wykonawcy ROSE Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 200 000 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejsce PiastoweMiejsce Piastowe, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 18 września 2025
Wartość umowy
2 200 000 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROSE Sp. z o.o. (Strzyżów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 200 000,00 zł (umowę zawarto 17 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 2 200 000,00 zł do 2 570 700,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail