Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
29 294 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa materiałów do sterylizacji plazmowej- zadanie 1
    Wartość umowy
    10 198 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa materiałów do sterylizacji - zadanie2
    Wartość umowy
    13 407 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3dostawa materiałów do sterylizacji- zadanie 3
    Cena wybranej oferty
    5689 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów do sterylizacji plazmowej

Zamawiający Namysłowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Namysłów, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów do sterylizacji plazmowej”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 29 294 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość ofert
29 294 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 sierpnia 2025

    Termin ofert: 8 września 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    18 września 2025

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Media Med Sp.zo.o. (część 1); "Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp.zo.o. (część 2); Creatus Sp.zo.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 29 293,65 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NAMYSŁOWSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 160216463

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Oleśnicka 4

1.5.2.)Miejscowość

Namysłów

1.5.3.)Kod pocztowy

46-100

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zoznamyslow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.zoznamyslow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8af30537-270e-4e76-b8a9-c13c0633622b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów do sterylizacji plazmowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8af30537-270e-4e76-b8a9-c13c0633622b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00430037

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00034112/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa materiałów do sterylizacji plazmowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00398338

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.17.2025. KM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

28085,35 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa materiałów do sterylizacji plazmowej- zadanie 1

4.5.3.)Główny kod CPV

38910000-7 - Sprzęt do monitorowania i testowania stanu higienicznego

4.5.5.)Wartość części

9060,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa materiałów do sterylizacji - zadanie2

4.5.3.)Główny kod CPV

38910000-7 - Sprzęt do monitorowania i testowania stanu higienicznego

4.5.5.)Wartość części

133330,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa materiałów do sterylizacji- zadanie 3

4.5.3.)Główny kod CPV

38910000-7 - Sprzęt do monitorowania i testowania stanu higienicznego

4.5.5.)Wartość części

5694,29 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10197,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10197,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10197,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Media Med Sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9452062062

7.3.3)Ulica

ul. Promienistych 7

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-481

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10197,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13407,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13407,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13407,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9290100334

7.3.3)Ulica

ul. Żeromskiego 12,

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-066

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13407,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5688,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5688,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5688,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Creatus Sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9552568128

7.3.3)Ulica

ul. Kaszubska 17/2

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-402

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5668,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38910000-7Sprzęt do monitorowania i testowani…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →