Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Krzysztof Łudzik Lobby Meble, Tomasz Madlewski

Wartość umowy
78 831 zł
Umowa zawarta
12 września 2025
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 78 831 zł – 108 363 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia20%Dodatkowy termin gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa krzeseł i foteli

Zamawiający Województwo Warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa krzeseł i foteli”, wybierając ofertę wykonawcy LobbySklep.pl s.c., Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik. Wartość umowy: 78 831 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Województwo Warmińsko-mazurskieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 17 września 2025
Wartość umowy
78 831 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 sierpnia 2025

    Termin ofert: 22 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 września 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: LobbySklep.pl s.c., Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik (Kraków), wspólnie z: Krzysztof Łudzik Lobby Meble, Tomasz Madlewski.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 78 830,70 zł (umowę zawarto 12 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 78 830,70 zł do 108 363,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510750309

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Emilii Plater 1

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-562

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@warmia.mazury.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.warmia.mazury.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/warmia.mazury

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa krzeseł i foteli

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3cc12f6a-15b5-4fe2-8b4a-820804b17114

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00427648

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00000131/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Dostawa krzeseł, foteli

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Pomoc Techniczna – Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027. KPO (Umowa o objęcie wsparciem nr KPO/22/LLL/U/0001).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00376056

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.1.103.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

82594,27 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzeseł i foteli.

4.5.3.)Główny kod CPV

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39113100-8 - Fotele

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78830,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108363 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78830,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
LobbySklep.pl s.c., Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Krzysztof Łudzik Lobby Meble, Tomasz Madlewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9452198241

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-223

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78830,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Warmińsko-mazurskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 78 831 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39113000-7 (Różne siedziska i krzesła). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LobbySklep.pl s.c., Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.