Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
577 736 zł
Umowa zawarta
10 września 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 577 736 zł – 1 041 778 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu audiowizualnego w trzech aulach w ramach projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”

Zamawiający Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu audiowizualnego w trzech aulach w…”, wybierając ofertę wykonawcy PROJEKCJA - Sp. z o.o. Wartość umowy: 577 736 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w ChełmieChełm, Lubelskieopublikowano 17 września 2025
Wartość umowy
577 736 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROJEKCJA - Sp. z o.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 577 736,41 zł (umowę zawarto 10 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 577 736,41 zł do 1 041 778,10 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110607010

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pocztowa 54

1.5.2.)Miejscowość

Chełm

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@panschelm.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://panschelm.ezamawiajacy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://panschelm.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu audiowizualnego w trzech aulach w ramach projektu pn. „PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-45476cc6-5625-4fc7-994b-8d8794601958

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00426966

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00047141/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.2 Dostawa i uruchomienie dźwiękowego systemu ostrzegawczego wraz zoświetlonym oznakowaniem ewakuacji we wszystkich obiektach Uczelni oraz drożenie systemu AV w trzech aulach / budynkach Uczelni

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„PANS w Chełmie – Uczelnia dostępna 2.0”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00381423

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

K-ZP.261.102.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu audiowizualnego, umożliwiającego prowadzenie nowoczesnych wykładów, prezentacji, spotkań hybrydowych oraz transmisji strumieniowych (streaming) w Auli 007, Auli 302, Auli 113. System zapewnia integrację obrazu, dźwięku i funkcjonalności wideokonferencyjnych, a także uwzględnia potrzeby osób słabosłyszących poprzez zastosowanie systemu wspomagania słyszenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ, a zamówienie realizowane będzie na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

32342000-2 - Urządzenia głośnikowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

577736,41 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1041778,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

577736,41 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROJEKCJA - Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992467508

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

577736,41 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32342000-2Urządzenia głośnikowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 577 736 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32342000-2 (Urządzenia głośnikowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROJEKCJA - Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.