Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
139 113 zł
Umowa zawarta
4 września 2025
Okres realizacji
750 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 139 113 zł – 388 434 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Ilośc kontroli na budowie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Kontraktu pn.: Rozbudowa infrastruktury pieszej i rowerowej na terenie MOF Ciechanowa wraz z budową Park & Ride

Zamawiający Gmina Miejska Ciechanów (Ciechanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Kontraktu pn.: Rozbudowa infrastruktury…”, wybierając ofertę wykonawcy TOM – BUD Tomasz Tyski. Wartość umowy: 139 113 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska CiechanówCiechanów, Mazowieckie (powiat Ciechanowski →)opublikowano 16 września 2025
Wartość umowy
139 113 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 lipca 2025

    Termin ofert: 29 lipca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 września 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TOM – BUD Tomasz Tyski (Płońsk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 139 113,00 zł (umowę zawarto 4 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 139 113,00 zł do 388 434,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 750 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA CIECHANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377824

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Jana Pawła II 6

1.5.2.)Miejscowość

Ciechanów

1.5.3.)Kod pocztowy

06-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umciechanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umciechanow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f316bf05-7d44-400b-aba9-6f121a381171

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Kontraktu pn.:
Rozbudowa infrastruktury pieszej i rowerowej na terenie MOF Ciechanowa wraz z budową Park & Ride

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f316bf05-7d44-400b-aba9-6f121a381171

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00425868

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00670520/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Nadzór inwestorski nad realizacją zadania Rozbudowa infrastruktury pieszej i rowerowej na terenie MOF Ciechanowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet: Fundusze Europejskie na rozwój mobilności miejskiej na Mazowszu, (Działanie 3.1 Mobilność miejska)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00334811

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.1.26.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest nadzór inwestorski wielobranżowy nad realizacją Kontraktu obejmującego wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudową infrastruktury pieszej i rowerowej na terenie miejskiego obszaru funkcjonalnego Ciechanowa wraz z budową Park & Ride przy Dworcu PKP Ciechanów Przemysłowy:
ZAD.1 Rozbudowa infrastruktury pieszej i rowerowej na terenie MOF Ciechanowa
ZAD. 2 Budowa Park & Ride przy Dworcu PKP Ciechanów Przemysłowy”
Inwestycja realizowana będzie na podstawie dokumentacji projektowej pn:"Budowa drogi gminnej nr 120144W ul. Fabrycznej w Ciechanowie wraz z budową P&R i dróg rowerowych" opracowanej przez biuro projektowe MG BC Sp. z o.o. ul. Metalowa 3, 10-603 Olsztyn i Decyzji nr 344/2024 znak WAAB.6740.52.2024.AC/EB wydanej przez Starostę Ciechanowskiego dnia 30 lipca 2024 roku o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
Usługa będzie sprawowana przez Inżyniera Kontraktu oraz powołany przez niego zespół branżowych inspektorów nadzoru inwestorskiego.
Zakres prac objętych nadzorem oraz obowiązki zespołu inżyniera kontraktu zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

139113,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

388434,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

139113,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOM – BUD Tomasz Tyski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5671737368

7.3.4)Miejscowość

Płońsk

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

139113,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

750 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Ciechanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ciechanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 139 113 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOM – BUD Tomasz Tyski (Płońsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.