Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
88 449 zł
Umowa zawarta
10 września 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 88 449 zł – 94 833 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym. ul. M. Konopnickiej 65, 05-092 Łomianki.

Zamawiający Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym (Dziekanów Leśny, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów…”, wybierając ofertę wykonawcy KOZAK Piotr Kozak. Wartość umowy: 88 449 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
88 449 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOZAK Piotr Kozak (Gdańsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 88 449,30 zł (umowę zawarto 10 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 88 449,30 zł do 94 833,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000291210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marii Konopnickiej 65

1.5.2.)Miejscowość

Dziekanów Leśny

1.5.3.)Kod pocztowy

05-092

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@szpitaldziekanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpitaldziekanow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitaldziekanow.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym. ul. M. Konopnickiej 65, 05-092 Łomianki.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-837a0575-0396-4e2b-a215-78c6981e0a47

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00423740

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045654/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.12 Urządzenie wielofunkcyjne A4 40szt.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00319335

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ/28/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym. ul. M. Konopnickiej 65, 05-092 Łomianki.

4.5.3.)Główny kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88449,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

94833,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88449,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOZAK Piotr Kozak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9570487883

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88449,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dziekanów Leśny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 88 449 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30232110-8 (Drukarki laserowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KOZAK Piotr Kozak (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.