Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa produktów leczniczych, środków kontrastowych, płynów infuzyjnych, worków do żywienia pozajelitowego, środków żywieniowych specjalnego przeznaczenia dla SPSZOZ "Zdroje" w pakietach

Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdroje" (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa produktów leczniczych, środków kontrastowych, płynów infuzyjnych, worków do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

45 wpisów
  1. Zmiana ogłoszenia

    15 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    15 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    15 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    15 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    15 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    15 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowyBieżące

    15 września 2025

  8. Wykonanie umowy

    15 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    15 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    16 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Zmiana ogłoszenia

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    17 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    18 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    18 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    17 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdroje"

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000291411

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

MĄCZNA 4

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-780

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

91 88 06 227

1.4.8.)Numer faksu

91 88 06 203

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

org@szpital-zdroje.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szpital-zdroje.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e067204-f641-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00423213

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-09-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024-OJS070-00209273

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa produktów leczniczych, środków kontrastowych, płynów infuzyjnych, worków do żywienia pozajelitowego, środków żywieniowych specjalnego przeznaczenia dla SPSZOZ "Zdroje" w pakietach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Leki odurzające i psychotropowe gr. P IV.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Diety dla dorosłych i dla dzieci.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produkty leczniczego - Probiotyki.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Drotaweryna.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Zuclopentixol.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Witaminy iniekcyjne (B1, B6), Calcium inj.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Leki różne XI.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Leki różne XIV.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Leki różne XV.

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktu leczniczego - Antybiotyki

3.9.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340125442

4.3.3.)Ulica

Gen. Kazimierza Pułaskiego 9

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.5.)Kod pocztowy

40-273

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

504704,62 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024-OJS165-00510517

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Na podstawie zapisu umowy, o którym mowa w § 11 ust. 2, który stanowi:
„.2.Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu obowiązywania umowy w przypadku braku wykorzystania
ilościowego przedmiotu umowy. Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nastąpi na skutek jednostronnego
oświadczenia Zamawiającego. Zamawiający może składać takie oświadczenie wielokrotnie, z tym, że na skutek takich
oświadczeń ogólny okres obowiązywania umowy nie może przekroczyć okresu dwóch lat od pierwszego dnia
obowiązywania umowy.”

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedłużenie terminu obowiązywania umowy w przypadku braku wykorzystania ilościowego przedmiotu umowy.
Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nastąpi na skutek jednostronnego oświadczenia Zamawiającego.
Oświadczenie Zamawiającego przedłużające termin do dnia 31.08.2025 r.

5.4.6.)Wartość zmiany

0,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

445431,96 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

dotyczy umowy nr 600/5/3720/2024 - Pakiety nr 3,21,27,34,50,51,60,63,64,70.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdroje" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.