Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
326 245 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2025
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup subskrypcji Jira Software Premium i Confluence Premium wraz z dodatkami lub oprogramowania równoważnego wraz z dodatkami dla 200 osób na okres 12 miesięcy

Zamawiający Główny Inspektorat Sanitarny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup subskrypcji Jira Software Premium i Confluence Premium wraz z dodatkami lub…”, wybierając ofertę wykonawcy Almarise Robert Dzido. Wartość umowy: 326 245 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Główny Inspektorat SanitarnyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 12 września 2025
Wartość umowy
326 245 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Almarise Robert Dzido (Józefów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 326 245,45 zł (umowę zawarto 29 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail