Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
119 795 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 13.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń w ramach utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53” z podziałem na części: Część nr 1 Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamó
    Wartość umowy
    25 270 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 23.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń w ramach utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53” z podziałem na części: Część nr 2 Dostawa wyposażenia świetlicy : 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówi
    Wartość umowy
    44 567 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 33.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń w ramach utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53” z podziałem na części: Część nr 3 Dostawa wyposażenia kuchni
    Wartość umowy
    38 819 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 43.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń w ramach utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53” z podziałem na części: Część nr 4 Dostawa sprzętu RTV: 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajdu
    Wartość umowy
    11 139 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużony okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Utworzenie Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53”

Zamawiający Gmina Czchów (Czchów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Utworzenie Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Bliżej Ludzi. Łączna wartość umów: 119 795 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina CzchówCzchów, Małopolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 12 września 2025
Łączna wartość umów
119 795 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Fundacja Bliżej Ludzi (części 1, 3, 4); Fundacja Bliżej Ludziom (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 119 794,62 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Czchów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660737

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 12

1.5.2.)Miejscowość

Czchów

1.5.3.)Kod pocztowy

32-860

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 6621716

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@czchow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czchow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-636cfb32-977c-4adb-96c4-183465e686a1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Utworzenie Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-636cfb32-977c-4adb-96c4-183465e686a1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00420870

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00019388/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Utworzenie Klubu "Senior+" w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00317363

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ITI.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń w ramach utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53” z podziałem na części

Część nr 1 Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37441100-2 - Bieżnie mechaniczne

37441300-4 - Rowery stacjonarne

37441700-8 - Piłki do ćwiczeń

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

33158400-6 - Sprzęt do terapii mechanicznej

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.)Wartość części

31385,71 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń w ramach utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53” z podziałem na części

Część nr 2 Dostawa wyposażenia świetlicy : 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.)Wartość części

38814,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń w ramach utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53” z podziałem na części

Część nr 3 Dostawa wyposażenia kuchni :

4.5.3.)Główny kod CPV

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39221200-9 - Zastawa stołowa

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39312000-2 - Urządzenia do przygotowania żywności

39713100-4 - Zmywarki do naczyń

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

42921300-1 - Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego

03432100-8 - Wyroby wikliniarskie

38412000-6 - Termometry

4.5.5.)Wartość części

29797,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń w ramach utworzenia Klubu „Senior+” w miejscowości Czchów ul. Trawniki 53” z podziałem na części

Część nr 4 Dostawa sprzętu RTV: 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

39713430-6 - Odkurzacze

4.5.5.)Wartość części

10995,94 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25270,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25270,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25270,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Bliżej Ludzi

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572963978

7.3.3)Ulica

ul. Barwinek 6/18

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-150

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25270,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44566,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44566,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44566,59 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Bliżej Ludziom

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572963978

7.3.3)Ulica

Barwinek6/18

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-150

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44566,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38818,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38818,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38818,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Bliżej Ludzi

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572963978

7.3.3)Ulica

ul. Barwinek 6/18

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-150

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38818,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11138,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12563,51 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11138,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Bliżej ludzi

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572963978

7.3.3)Ulica

ul. Barwinek 6/18

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-150

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11138,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37000000-8Instrumenty muzyczne, artykuły spor…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czchów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czchów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 119 795 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37000000-8 (Instrumenty muzyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Fundacja Bliżej Ludzi (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.