Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup samochodu ciężarowego typu bramowiec.

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Iłowa, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup samochodu ciężarowego typu bramowiec”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 595 000 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 540564115

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Żeromskiego 25

1.4.2.)Miejscowość

Iłowa

1.4.3.)Kod pocztowy

68-120

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

68 377 44 15

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zgk@ilowa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zgkilowa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00419503

2.2.)Data ogłoszenia

2025-09-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00413373

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.10.Okres realizacji - dni Przed zmianą

28 Po zmianie: 49

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

1. Termin realizacji zamówienia: Maksymalnie do 4 tygodni od daty podpisania umowy (zgodnie z kryteriami oceny ofert). Po zmianie: 1. Termin realizacji zamówienia: Maksymalnie do 7 tygodni od daty podpisania umowy (zgodnie z kryteriami oceny ofert).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144511-3Pojazdy do zbierania odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
595 000 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 000 zł1 389 543 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 145 543 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
244 000 zł
Mediana
595 000 zł
Górny kwartyl
1 389 543 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iłowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144511-3 (Pojazdy do zbierania odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.