Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
117 849 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sukcesywne dostawy konserw: Paprykarz rybny - 600 kg Przysmak śniadaniowy – 600 kg
    Wartość umowy
    11 472 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sukcesywna dostawa herbaty i kawy: Herbata czarna granulowana – 410 kg Kawa zbożowa – 250 kg Napój herbaciany – 400 kg
    Wartość umowy
    9856 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 328 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Sukcesywna dostawa produktów sojowych: Granulat sojowy – 300 kg Kostka sojowa – 350 kg Kotlety sojowe a`la schabowe – 40 kg
    Wartość umowy
    7486 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Sukcesywna dostawa zup i sosów: Żurek w proszku – 850 kg Sos grzybowa w proszku – 600 kg Bulion drobiowy – 2000 kg
    Wartość umowy
    11 472 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Sukcesywna dostawa produktów konserwowych i gotowych: Koncentrat pomidorowy 30% – 1750 kg Groszek konserwowy – 425 kg Fasolka konserwowa szparagowa – 200 kg Sałatka obiadowa szwedzka w opakowaniach do 4 kg – 1250 kg Leczo pieczarkowe – 1000
    f.h. gracja Jolanta zdunek· Siemkowice
    Wartość umowy
    26 977 zł
    3 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Sukcesywna dostawa przetworów owocowych: Marmolada w opakowaniach do 15 kg – 2250 kg Dżem w opakowaniach do 15 kg – 2250 kg
    Wartość umowy
    17 258 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
25 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych różnych asortymentów na potrzeby Zakładu Karnego w Raciborzu z podziałem na 7 części

Zamawiający Zakład Karny w Raciborzu (Racibórz, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych różnych asortymentów na potrzeby Zakładu Karnego w…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 117 849 zł. Złożono 25 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny w RaciborzuRacibórz, Śląskie (powiat Raciborski →)opublikowano 11 września 2025
Łączna wartość umów
117 849 zł
Liczba ofert
25 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: KONSHURT M. Kasprzyk sp.k. (część 1); wytwórnia koncentratów spożywczych DORO (części 2, 3); Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn (części 4, 5, 7); f.h. gracja Jolanta zdunek (część 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 117 848,87 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 25 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Raciborzu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320213

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Eichendorffa 14

1.5.2.)Miejscowość

Racibórz

1.5.3.)Kod pocztowy

47-400

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.7.)Numer telefonu

324539600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_raciborz@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40d6a8ad-b06f-44e0-b8a3-958473c8f41d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych różnych asortymentów na potrzeby Zakładu Karnego w Raciborzu z podziałem na 7 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-40d6a8ad-b06f-44e0-b8a3-958473c8f41d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00419194

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00061207/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Art. spożywcze różne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00334984

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DKw.2232.08.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

140167,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Sukcesywne dostawy konserw:
Paprykarz rybny - 600 kg
Przysmak śniadaniowy – 600 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15243000-3 - Przetwory z ryb

4.5.5.)Wartość części

18053,71 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Sukcesywna dostawa herbaty i kawy:
Herbata czarna granulowana – 410 kg
Kawa zbożowa – 250 kg
Napój herbaciany – 400 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15863000-5 - Herbata

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15861000-1 - Kawa

4.5.5.)Wartość części

10347,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Sukcesywna dostawa przypraw różnych:
Kwasek cytrynowy – 12 kg
Papryka słodka mielona – 70 kg
Ziele angielskie – 15 kg
Pieprz czarny mielony – 110 kg
Koperek suszony – 60 kg
4
Liść laurowy – 12 kg
Majeranek – 12 kg
Nać pietruszki suszona – 40 kg
Przyprawa uniwersalna(warzywna) w proszku – 550 kg
Przyprawa do zup w płynie – 3000 kg
Ocet spirytusowy 10% - 300 l
Musztarda – 800 kg
Sól jadalna (jodowana) – 2600 kg
Bułka tarta – 1000 kg
Czosnek mielony – 35 kg
Zioła prowansalskie – 15 kg
Cynamon mielony (sproszkowany cynamon) – 15 kg
Przyprawa do bigosu – 15 kg
Budyń śmietankowy/waniliowy bez cukru – 600 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15871270-7 - Mieszanki przypraw

15871250-1 - Musztarda

15871000-4 - Ocet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda

4.5.5.)Wartość części

33775,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV: Sukcesywna dostawa produktów sojowych: Granulat sojowy – 300 kg Kostka sojowa – 350 kg Kotlety sojowe a`la schabowe – 40 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

8331,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V: Sukcesywna dostawa zup i sosów: Żurek w proszku – 850 kg Sos grzybowa w proszku – 600 kg Bulion drobiowy – 2000 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15891000-0 - Zupy i buliony

4.5.5.)Wartość części

17471,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VI: Sukcesywna dostawa produktów konserwowych i gotowych: Koncentrat pomidorowy 30% – 1750 kg Groszek konserwowy – 425 kg Fasolka konserwowa szparagowa – 200 kg Sałatka obiadowa szwedzka w opakowaniach do 4 kg – 1250 kg Leczo pieczarkowe – 1000 kg Pasztet sojowy naturalny (pasta sojowa) – 40 kg Paprykarz warzywny – 40 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15331130-7 - Fasola, groch, papryki, pomidory i pozostałe warzywa

4.5.5.)Wartość części

31208,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VII: Sukcesywna dostawa przetworów owocowych:
Marmolada w opakowaniach do 15 kg – 2250 kg
Dżem w opakowaniach do 15 kg – 2250 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15332200-6 - Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

4.5.5.)Wartość części

20952,54 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11472 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21810 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11472,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONSHURT M. Kasprzyk sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9492207845

7.3.3)Ulica

Korfantego 26

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-202

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11472 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9855,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9855,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26167 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

wytwórnia koncentratów spożywczych DORO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9855,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33328,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

122712,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33328,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33328,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7486,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15254,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7486,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7486,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11472 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

79392,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11472 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11472 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26976,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52530,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26976,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

f.h. gracja Jolanta zdunek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8321140558

7.3.3)Ulica

A. Mickiewicza 13

7.3.4)Miejscowość

Siemkowice

7.3.5)Kod pocztowy

98-354

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26976,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17257,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41377,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17257,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17257,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15131000-5Konserwy i przetwory z mięsa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Raciborzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Racibórz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 117 849 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15131000-5 (Konserwy i przetwory z mięsa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KONSHURT M. Kasprzyk sp.k. (Częstochowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.