Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
176 579 zł
Umowa zawarta
10 września 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 176 579 zł – 348 700 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji i rękojmi na całość przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej

Zamawiający Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "pro Educatio" (Ostrów Lubelski, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej”, wybierając ofertę wykonawcy Budman Grzegorz Kopyść. Cena wybranej oferty: 176 579 zł. Złożono 5 ofert.

Cena wybranej oferty
176 579 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2025

    Termin ofert: 27 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 września 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Budman Grzegorz Kopyść (Maciejowice).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 176 578,64 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 176 578,64 zł do 348 700,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

STOWARZYSZENIE INICJATYW EDUKACYJNYCH "PRO EDUCATIO"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 432713702

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Unicka 5

1.5.2.)Miejscowość

Ostrów Lubelski

1.5.3.)Kod pocztowy

21-110

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownik@wtzostrowlubelski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

wtzostrowlubelski.blogspot.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f52041d7-fc48-4035-bf37-bf866b7875d1

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f52041d7-fc48-4035-bf37-bf866b7875d1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00417538

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00371793

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

160972,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Placówka dostępna dla osób z niepełnosprawnościami zajmuje parter budynku Internatu Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim ul. Unicka 5B, 21-110 Ostrów Lubelski. Remont dotyczy 4 łazienek (w jednej z łazienek znajduje się kabina prysznicowa, jedna łazienka dostępna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim). Remont obejmuje roboty rozbiórkowe budowlane, demontaż instalacji sanitarnych, roboty instalacji sanitarnych, roboty elektryczne, montaż uchwytów i przycisków przyzywowych dla osób z niepełnoprawnościami, wyłożenie ścian płytkami 60x60 cm, wyłożenie posadzek płytkami antypoślizgowymi, roboty malarskie, montaż stolarki drzwiowej. Prace remontowe wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi przepisami i normami.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45431200-9 - Kładzenie glazury

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

44112310-4 - Ścianki działowe

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45432210-9 - Wykładanie ścian

44523200-4 - Mocowania

45442100-8 - Roboty malarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

176578,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

348700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

176578,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Budman Grzegorz Kopyść

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8262201287

7.3.3)Ulica

Rynek 40

7.3.4)Miejscowość

Maciejowice

7.3.5)Kod pocztowy

08-480

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

176758,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111300-1Roboty rozbiórkowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
384 273 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 165 zł772 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
614 192 zł
Źródło próbki
CPV 45111300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 165 zł
Mediana
384 273 zł
Górny kwartyl
772 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "pro Educatio" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrów Lubelski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 176 579 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111300-1 (Roboty rozbiórkowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Budman Grzegorz Kopyść (Maciejowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.