Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
110 075 zł
Umowa zawarta
9 września 2025
Okres realizacji
do 20 października 2025
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 110 075 zł – 156 478 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa (modernizacja) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Stare Sioło

Zamawiający Gmina Oleszyce (Oleszyce, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa (modernizacja) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Stare Sioło”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo Usługowa Wojciech Kruk. Wartość umowy: 110 075 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina OleszyceOleszyce, Podkarpackie (powiat Lubaczowski →)opublikowano 10 września 2025
Wartość umowy
110 075 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo Usługowa Wojciech Kruk (Cetula).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 110 075,00 zł (umowę zawarto 9 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 110 075,00 zł do 156 477,50 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Oleszyce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900619

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Oleszyce

1.5.3.)Kod pocztowy

37-630

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@oleszyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.oleszyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazkupowa.pl/pn.oleszyce

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa (modernizacja) drogi dojazdowej do gruntów rolnych
w obrębie Stare Sioło

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5d8bfaaa-96c1-4f6a-b778-a4fe3bf1add4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00414823

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00346282

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BGP.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa (modernizacja) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Stare Sioło”.

1. Zgodnie z Zakresem i opisem robót budowlanych stanowiących załączniki do SWZ:
1). Opis techniczny,
2). STWIORB,
3). Plan sytuacyjny,
4). Plan Orientacyjny
5.) Przekrój konstrukcyjny.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

110075,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

156477,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110075,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo Usługowa Wojciech Kruk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7921712182

7.3.4)Miejscowość

Cetula

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110075,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 346 524 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 113 942 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 346 524 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Oleszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oleszyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 110 075 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Handlowo Usługowa Wojciech Kruk (Cetula). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.