Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
333 559 zł
Umowa zawarta
8 września 2025
Okres realizacji
od 20 września 2025 do 16 października 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 333 559 zł – 392 177 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

zakup i dostawa soli drogowej niezbrylającej do zimowego utrzymania dróg powiatowych

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju (Biłgoraj, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „zakup i dostawa soli drogowej niezbrylającej do zimowego utrzymania dróg powiatowych”, wybierając ofertę wykonawcy Keluva PL Sp. z o. o. Wartość umowy: 333 559 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
333 559 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Keluva PL Sp. z o. o. (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 333 558,78 zł (umowę zawarto 8 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 333 558,78 zł do 392 176,89 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 20 września 2025 r. do 16 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail