Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 062 075 zł
Umowa zawarta
4 września 2025
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 5 062 075 zł – 5 847 317 złodrzucone: 7
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie terminu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ścieżki rowerowej w pasie technicznym drogi wojewódzkiej 112 na odcinku Biesiekierz - Nowe Bielice

Zamawiający Gmina Biesiekierz (Biesiekierz, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ścieżki rowerowej w pasie technicznym drogi wojewódzkiej 112 na odcinku…”, wybierając ofertę wykonawcy STRABAG Sp. z o.o. Wartość umowy: 5 062 075 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina BiesiekierzBiesiekierz, Zachodniopomorskieopublikowano 5 września 2025
Wartość umowy
5 062 075 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STRABAG Sp. z o.o. (Pruszków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 062 075,44 zł (umowę zawarto 4 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 5 062 075,44 zł do 5 847 317,17 zł. Odrzucono 7 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail