Obligatoryjne przeglądy 5-cio letnie budowlane. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.18.2025
Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Obligatoryjne przeglądy 5-cio letnie budowlane. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.18.2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 161 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
07 kwietnia 2025
Termin ofert: 24 kwietnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 maja 2025
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 września 2025
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 011513343 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Jagiellońska 23 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 03-719 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamow@zgn-praga-pn.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-81091e36-3ad5-422b-b98f-f2a123519eac |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00406035 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-09-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00178821 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Obligatoryjne przeglądy 5-cio letnie budowlane. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.18.2025 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego budynków należących do zasobów ZGN - Część V – budynki wyłączone z użytkowania - polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych, estetyki obiektów budowlanych oraz jego otoczenia, bez pomiarów elektrycznych. Zakres okresowej kontroli stanu technicznego budynków, ma na celu realizację obowiązków Zamawiającego, wynikających z art. 62 ust. 1 pkt. 2 Prawa budowlanego w zakresie wykonania 5 - letniego przeglądu stanu technicznego budynków, z wyłączeniem badania instalacji elektrycznej i piorunochronnej. Efektem przeprowadzanych kontroli stanu technicznego budynków będzie sporządzenie protokołów z przeglądu oddzielnie dla każdego budynku. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-05-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 45 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Ramo Polska Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 5223122369 |
| 4.3.3.) | Ulica | Aleje Jerozolimskie 214 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-486 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 22201,50 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00243924/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-07-04 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 21709,50 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.