Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
220 170 zł
Umowa zawarta
2 września 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócony termin realizacji przedmiotu zamówienia20%okres udzielonej przez Wykonawcę gwarancji na przedmiot zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup miniładowarki kołowej na potrzeby gminy Nagłowice

Zamawiający Gmina Nagłowice (Nagłowice, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup miniładowarki kołowej na potrzeby gminy Nagłowice”, wybierając ofertę wykonawcy ROLMA Sp. z o.o. Wartość umowy: 220 170 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina NagłowiceNagłowice, Świętokrzyskie (powiat Jędrzejowski →)opublikowano 4 września 2025
Wartość umowy
220 170 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROLMA Sp. z o.o. (Wola Wiśniowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 220 170,00 zł (umowę zawarto 2 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nagłowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010398

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mikołaja Reja 9

1.5.2.)Miejscowość

Nagłowice

1.5.3.)Kod pocztowy

28-362

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@naglowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.naglowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://naglowice.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup miniładowarki kołowej na potrzeby gminy Nagłowice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ab5c73f-e34b-416c-9381-feda04f21ed3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00405512

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00021090/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Zakup miniładowarki kołowej na potrzeby gminy Nagłowice

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00331081

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.12.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

140628 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia dostawa nowej miniładowarki kołowej na potrzeby gminy Nagłowice.
Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi na koszt Wykonawcy na teren Gminy Nagłowice.
Wykonawca zobowiązany będzie w dniu dostawy do przeszkolenia osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi, konserwacji, drobnych napraw oraz przeglądów dostarczonego pojazdu. Potwierdzeniem odbycia przeszkolenia będzie protokół.
Wykonawca w okresie udzielonej gwarancji będzie miał obowiązek do przeprowadzenia raz
w roku przeglądu serwisowego maszyny wraz z wymianą wszystkich płynów eksploatacyjnych w siedzibie Zamawiającego.
Maksymalny czas reakcja serwisu w przypadku wystąpienia awarii wynosi 48 godzin.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

43261100-1 - Ładowarki mechaniczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220170 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220170 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220170 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROLMA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6090073051

7.3.4)Miejscowość

Wola Wiśniowa

7.3.5)Kod pocztowy

29-100

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

220170 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43261100-1Ładowarki mechaniczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
427 140 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
214 000 zł553 029 zł
Rozstęp międzykwartylowy
339 029 zł
Źródło próbki
CPV 43261· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
214 000 zł
Mediana
427 140 zł
Górny kwartyl
553 029 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nagłowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nagłowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 220 170 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43261100-1 (Ładowarki mechaniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ROLMA Sp. z o.o. (Wola Wiśniowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.