Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa nieutwardzonej bocznej ulicy Majdan III etap

Zamawiający Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu (Zamość, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa nieutwardzonej bocznej ulicy Majdan III etap”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Grodzkich w ZamościuZamość, Lubelskieopublikowano 3 września 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 802 566 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG GRODZKICH W ZAMOŚCIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950371666

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Jana Kilińskiego 86

1.4.2.)Miejscowość

Zamość

1.4.3.)Kod pocztowy

22-400

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zdg.zamosc.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zdg.zamosc.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00404847

2.2.)Data ogłoszenia

2025-09-03

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.4.3.Podstawa prawna zmiany (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.Przyczyny dokonania zmian (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

umowa kosztorysowa

5.4.5.Krótki opis zamówienia po zmianie (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

1. „Wynagrodzenie Wykonawcy za zrealizowany zakres robót, uwzględniające wszystkie składniki określone w niniejszej umowie ustala na kwotę 94 659,66 zł (słownie: dziewięćdziesiąt cztery tysiące sześćset pięćdziesiąt dziewięć 66/100) brutto uwzględniającą podatek VAT wg. stawki 23%.”

5.4.6.Wartość zmiany umowy (Wartość zmiany umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

20856,46

5.4.7.Kod waluty (Wartość zmiany umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

PLN

5.4.8.Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej (jeżeli dotyczy) (Wartość zmiany umowy nr 1) Przed zmianą

Brak danych

TAK

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
802 566 zł
Próbka: 186 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 614 zł1 607 161 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 276 548 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 614 zł
Mediana
802 566 zł
Górny kwartyl
1 607 161 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.