Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
154 857 zł
Umowa zawarta
1 września 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie zestawu do obrazowania multispektralnego wraz z akcesoriami oraz oprogramowaniem, na potrzeby Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie

Zamawiający Uniwersytet Jagielloński (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie zestawu do obrazowania multispektralnego wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy INVOLUTECH Tomasz Soczewka. Wartość umowy: 154 857 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet JagiellońskiKraków, Małopolskieopublikowano 3 września 2025
Wartość umowy
154 857 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INVOLUTECH Tomasz Soczewka (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 154 857,00 zł (umowę zawarto 1 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych UJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gołębia 24

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-007

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

+48126633916

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.poniewierska@uj.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uj.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1138524

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie zestawu do obrazowania multispektralnego wraz z akcesoriami oraz oprogramowaniem, na potrzeby Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-57d80abe-84ab-4fd0-afd3-cb6557e1e17d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00404110

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00309693

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

80.272.228.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

136585,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury w postaci zestawu do obrazowania multispektralnego wraz z niezbędnymi do jego prawidłowego funkcjonowania akcesoriami oraz oprogramowaniem, o parametrach technicznych, funkcjonalnych i użytkowych opisanych w załączniku A do SWZ, na potrzeby Biblioteki Jagiellońskiej, mieszczącej się w Krakowie, kod: 30-059, przy Al. Mickiewicza 22. Przedmiot zamówienia obejmuje również szkolenie stanowiskowe pracowników zamawiającego w niezbędnym do pracy zakresie.
Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu Flagowego pt.: „European Treasure in the Jagiellonian Library Core Facility (World Heritage in the former Prussian State Library: Digitalization – Interdisciplinary Research)”. Projekt finansowany ze środków Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.

4.5.3.)Główny kod CPV

48329000-0 - System obrazowania i archiwizowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

154857,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

154857,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

154857,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INVOLUTECH Tomasz Soczewka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6783125435

7.3.3)Ulica

Os. Strusia 16/27

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-809

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

154857,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Dodatkowo, zamawiający dokonał weryfikacji przesłanek do wykluczenia wykonawcy w przypadku zaistnienia okoliczności przewidzianych postanowieniami art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 514 ze zm.).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48329000-0System obrazowania i archiwizowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →