Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Waldekbusy J. Adamska Sp. J.· Sosnowiecmała firma
Wartość umowy
168 066 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 26 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 168 066 zł – 198 573 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie i odwożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Łazy w roku szkolnym 2025/2026 wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozów

Zamawiający Gmina Łazy (Łazy, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie i odwożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Łazy w roku szkolnym…”, wybierając ofertę wykonawcy Waldekbusy J. Adamska Sp. J. Wartość umowy: 168 066 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina ŁazyŁazy, Śląskie (powiat Zawierciański →)opublikowano 2 września 2025
Wartość umowy
168 066 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Waldekbusy J. Adamska Sp. J. (Sosnowiec), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 168 066,36 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 168 066,36 zł do 198 573,12 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail