Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
10 150 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 12Muzykoterapia: szacunkowa liczba godzin 70 h na rzecz 4 dzieci
    Ewelina Kozioł· Czemierniki
    Wartość umowy
    4900 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 13Terapia ręki: szacunkowa liczba godzin 75 h na rzecz 3 dzieci
    Ewelina Kozioł· Czemierniki
    Wartość umowy
    5250 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w miejscu ich zamieszkania będących podopiecznymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim”

Zamawiający Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim (Radzyń Podlaski, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 10 150 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
10 150 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

16 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Ewelina Kozioł za łącznie 10 150,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 002300315

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 32

1.5.2.)Miejscowość

Radzyń Podlaski

1.5.3.)Kod pocztowy

21-300

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gops@radzynpodlaski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gopsradzyn.naszops.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98200011-0aa7-44ac-89be-796a0e28c872

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ośrodek Pomocy Społecznej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w miejscu ich zamieszkania będących podopiecznymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-98200011-0aa7-44ac-89be-796a0e28c872

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00402757

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00002415/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w miejscu ich zamieszkania będących podopiecznymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00337038

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOPS.271.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Integracja sensoryczna 175 h na rzecz 8 dzieci

4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

12250 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Integracja sensoryczna 110 h na rzecz 5 dzieci

4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

7700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

2800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.)Wartość części

4200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

1750 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

3150 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

2450 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

13300 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

7350 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

3500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

5950 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

4900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

5250 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

2800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

1400 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 12

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 12)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4900 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4900 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ewelina Kozioł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000000

7.3.3)Ulica

Lichty

7.3.4)Miejscowość

Czemierniki

7.3.5)Kod pocztowy

21-306

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 12)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 13)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5250 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5250 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5250 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 13)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ewelina Kozioł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000000

7.3.3)Ulica

Lichty

7.3.4)Miejscowość

Czemierniki

7.3.5)Kod pocztowy

21-306

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 13)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5250 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85000000-9Usługi w zakresie zdrowia i opieki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
270 950 zł
Próbka: 74 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
178 850 zł484 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
305 150 zł
Źródło próbki
CPV 85000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
178 850 zł
Mediana
270 950 zł
Górny kwartyl
484 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radzyń Podlaski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 10 150 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ewelina Kozioł (Czemierniki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.