Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
619 305 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 619 305 zł – 656 082 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa systemu NAC

Zamawiający Narodowy Bank Polski (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa systemu NAC”, wybierając ofertę wykonawcy NGCS Sp. z o.o. Wartość umowy: 619 305 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Narodowy Bank PolskiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2025
Wartość umowy
619 305 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NGCS Sp. z o.o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 619 305,00 zł (umowę zawarto 29 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 619 305,00 zł do 656 082,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail