Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
221 428 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 6 sierpnia 2025 do 5 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach (Ropczyce, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MEDRES ZBIGNIEW MAJCHER. Wartość umowy: 221 428 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
221 428 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MEDRES ZBIGNIEW MAJCHER (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 221 427,50 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 6 sierpnia 2025 r. do 5 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail