Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
390 155 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    95 878 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    113 528 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    98 314 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    82 435 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Gwarancja na wykonane roboty, wbudowane materiały i urządzenia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Montaż infrastruktury podwyższającej stan bezpieczeństwa w 12 jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi w wraz z instalacją systemu kontroli dostępu w podziale na 4 części

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Montaż infrastruktury podwyższającej stan bezpieczeństwa w 12 jednostkach organizacyjnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Complex II Waldemar Spież,. Łączna wartość umów: 390 155 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 2 września 2025
Łączna wartość umów
390 155 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Complex II Waldemar Spież za łącznie 390 155,30 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001022890

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Kościuszki 83

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-436

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.)Numer telefonu

42/25 47 000

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ias.lodz@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/ias-lodz

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ias-lodz.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Montaż infrastruktury podwyższającej stan bezpieczeństwa w 12 jednostkach organizacyjnych Izby Administracji
Skarbowej w Łodzi w wraz z instalacją systemu kontroli dostępu w podziale na 4 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7b40016f-ffdc-41fa-93a9-c9fba0d5f694

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00401688

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00119044/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.29 Montaż infrastruktury podwyższającej stan bezpieczeństwa w 12 jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi wraz z instalacją systemu kontroli dostępu w podziale na 4 części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00320339

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1001-ILZ.260.35.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące zakup wraz z montażem infrastruktury podwyższającej stan
bezpieczeństwa w nw. jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi wraz z instalacją systemu kontroli
dostępu:
1. Drugi Urząd Skarbowy Łódź – Bałuty Łódź, ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 105
2. Urząd Skarbowy Łódź-Widzew ul. Papiernicza 7
3. Urząd Skarbowy w Głownie ul. Ludwika Norblina 2
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) zakup odpowiednich materiałów konstrukcyjnych i budowlanych potrzebnych do wykonania przedmiotowego zamówienia
b) wykonanie prac związanych z montażem struktur aluminiowych w systemach wewnętrznych budynku, obróbką murarską,
osadzeniem drzwi i okuć odgradzających strefę ogólnie dostępną.
c) wykonanie instalacji systemu kontroli dostępu w oparciu o urządzenia autonomiczne (elektroniczne zamki szyfrowe)
pracujące w technologii RFID 125 kHz.
Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Rzuty kondygnacji wraz z lokalizacją montażu – Załącznik nr 2 do SWZ;
3) Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

42961100-1 - System kontroli dostępu

4.5.5.)Wartość części

101626,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące zakup wraz z montażem infrastruktury podwyższającej stan
bezpieczeństwa w nw. jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi wraz z instalacją systemu kontroli
dostępu:
1. Urząd Skarbowy w Bełchatowie ul. Józefa Piłsudskiego 18
2. Urząd Skarbowy w Łasku ul. 9 Maja 31
3. Urząd Skarbowy w Wieluniu ul. Krakowskie Przedmieście 34
4. Urząd Skarbowy w Zduńskiej Woli ul. Zielona 15
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) zakup odpowiednich materiałów konstrukcyjnych i budowlanych potrzebnych do wykonania przedmiotowego zamówienia
b) wykonanie prac związanych z montażem struktur aluminiowych w systemach wewnętrznych budynku, obróbką murarską,
osadzeniem drzwi i okuć odgradzających strefę ogólnie dostępną.
c) wykonanie instalacji systemu kontroli dostępu w oparciu o urządzenia autonomiczne (elektroniczne zamki szyfrowe)
pracujące w technologii RFID 125 kHz.
Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Rzuty kondygnacji wraz z lokalizacją montażu – Załącznik nr 2 do SWZ;
3) Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

42961100-1 - System kontroli dostępu

4.5.5.)Wartość części

114634,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące zakup wraz z montażem infrastruktury podwyższającej stan
bezpieczeństwa w nw. jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi wraz z instalacją systemu kontroli
dostępu:
1. Urząd Skarbowy w Rawie Mazowieckiej ul. Juliusza Słowackiego 4
2. Urząd Skarbowy w Opocznie ul. Piotrkowska 14
3. Urząd Skarbowy w Skierniewicach ul. Czerwona 22
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) zakup odpowiednich materiałów konstrukcyjnych i budowlanych potrzebnych do wykonania przedmiotowego zamówienia
b) wykonanie prac związanych z montażem struktur aluminiowych w systemach wewnętrznych budynku, obróbką murarską,
osadzeniem drzwi i okuć odgradzających strefę ogólnie dostępną.
c) wykonanie instalacji systemu kontroli dostępu w oparciu o urządzenia autonomiczne (elektroniczne zamki szyfrowe)
pracujące w technologii RFID 125 kHz.
Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Rzuty kondygnacji wraz z lokalizacją montażu – Załącznik nr 2 do SWZ;
3) Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

42961100-1 - System kontroli dostępu

4.5.5.)Wartość części

101626,01 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

bezpieczeństwa w nw. jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi wraz z instalacją systemu kontroli
dostępu:
1. Urząd Skarbowy w Kutnie, ul. Dr. Antoniego Troczewskiego 12
2. Urząd Skarbowy w Poddębicach, ul. Narutowicza 12
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) zakup odpowiednich materiałów konstrukcyjnych i budowlanych potrzebnych do wykonania przedmiotowego zamówienia
b) wykonanie prac związanych z montażem struktur aluminiowych w systemach wewnętrznych budynku, obróbką murarską,
osadzeniem drzwi i okuć odgradzających strefę ogólnie dostępną.
c) wykonanie instalacji systemu kontroli dostępu w oparciu o urządzenia autonomiczne (elektroniczne zamki szyfrowe)
pracujące w technologii RFID 125 kHz.
Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Rzuty kondygnacji wraz z lokalizacją montażu – Załącznik nr 2 do SWZ;
3) Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

42961100-1 - System kontroli dostępu

4.5.5.)Wartość części

88617,88 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

95878 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

149667,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

95878 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Complex II Waldemar Spież,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

729 020 59 83

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Opis powierzonej części zamówienia: montaż stolarki aluminiowej.

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

95878 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

113528,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

163305,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

113528,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Complex II Waldemar Spież

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

729 020 59 83

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Opis powierzonej części zamówienia: montaż stolarki aluminiowej.

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

113528,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

98313,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

138185,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

98313,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Complex II Waldemar Spież

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

729 020 59 83

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Opis powierzonej części zamówienia: montaż stolarki aluminiowej.

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

98313,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

82435,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

116312,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

82435,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Complex II Waldemar Spież

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

729 020 59 83

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Opis powierzonej części zamówienia: montaż stolarki aluminiowej.

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

82435,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 390 155 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Complex II Waldemar Spież, (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.