Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
227 850 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1pieczywo i wyroby cukiernicze Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy (Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi
    Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,Społem”· Białystok
    Wartość umowy
    200 676 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2ciasto i wypieki cukiernicze Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy (Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi
    Wartość umowy
    27 174 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH

Zamawiający Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy (Choroszcz, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 227 850 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
227 850 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 lipca 2025

    Termin ofert: 25 lipca 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2025

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,Społem” (część 1); Podlaskie Przedsiębiorstwo Mięsne Sp. z o.o. ul. Dojnowska 61/1 15-557 Białystok (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 227 850,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail