Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
79 186 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2025
Okres realizacji
od 1 sierpnia 2025 do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 79 186 zł – 80 028 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności w dniach35%Odległość od siedziby Zamawiającego do spalarni5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW MEDYCZNYCH

Zamawiający Szpital Powiatowy w Chmielniku (Chmielnik, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW MEDYCZNYCH”, wybierając ofertę wykonawcy REMONDIS Medison Sp. z o.o. Wartość umowy: 79 186 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
79 186 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REMONDIS Medison Sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 79 185,60 zł (umowę zawarto 30 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 79 185,60 zł do 80 028,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 sierpnia 2025 r. do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail