ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Utworzenie nowych miejsc w instytucji opieki dla dzieci do lat 3 w ramach Programu "AKTYWNY MALUCH 2022-2029"

Zamawiający Gmina Węgorzewo (Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Utworzenie nowych miejsc w instytucji opieki dla dzieci do lat 3 w ramach Programu…”. Termin składania ofert minął 18 września 2025, 10:00. Wadium: 20 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WęgorzewoWęgorzewo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Węgorzewski →)opublikowano 29 sierpnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
18 września 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji i rękojmi 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Utworzenie nowych miejsc w instytucji opieki dla dzieci do lat 3 w ramach Programu "AKTYWNY MALUCH 2022-2029.

  • 3

    RyzykoWadium: 20 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail