Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
34 440 zł
Umowa zawarta
22 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 31 marca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 34 440 zł – 108 240 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprawowanie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Lokalnie na rzecz transformacji podregionu bielskiego” - wykonanie parku kieszonkowego przy ul. Zamkowej w Czechowicach-Dz

Zamawiający Gmina Czechowice-dziedzice (Czechowice-Dziedzice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sprawowanie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: Lokalnie na…”, wybierając ofertę wykonawcy KIEROWNIK BUDOWY WOJCIECH CIEJKA. Wartość umowy: 34 440 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Czechowice-dziedziceCzechowice-Dziedzice, Śląskie (powiat Bielski →)opublikowano 29 sierpnia 2025
Wartość umowy
34 440 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KIEROWNIK BUDOWY WOJCIECH CIEJKA (Skawina), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 34 440,00 zł (umowę zawarto 22 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 34 440,00 zł do 108 240,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 marca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258121

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Jana Pawła II 1

1.5.2.)Miejscowość

Czechowice-Dziedzice

1.5.3.)Kod pocztowy

43-502

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

32 214 71 14

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.czechowice-dziedzice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czechowice-dziedzice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://czechowice-dziedzice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sprawowanie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Lokalnie na rzecz transformacji podregionu bielskiego” - wykonanie parku kieszonkowego przy ul. Zamkowej w Czechowicach-Dz

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-77f67574-b4c2-4936-9eca-0dbe6a3c7033

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00398114

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041730/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.16 Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn

„Lokalnie na rzecz transformacji podregionu bielskiego”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00308459

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.35.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

13472,59 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa sprawowania wielobranżowego nadzoru inwestorskiego
nad realizacją zadania pod nazwą: „Lokalnie na rzecz transformacji podregionu bielskiego”-wykonanie parku kieszonkowego przy ul. Zamkowej w Czechowicach-Dziedzicach (dz. nr 2094/85;2304/1;2305/4;2306/4).

Zamówienie obejmuje świadczenie usługi w okresie realizacji zadań oraz w okresie rękojmi za wady
i gwarancji jakości i polega na koordynacji, zarządzaniu, kontroli, nadzorowaniu i rozliczeniu prac projektowych i robót budowlanych.


Charakterystyka nadzorowanego zakresu prac:
Pełna dokumentacja przetargu na realizację robót budowlanych wraz z zagospodarowaniem terenu
do pobrania na: www.bip.czechowice-dziedzice.pl w zakładce „Zamówienia Publiczne”. Znak sprawy: ZP.271.34.2025

Zakres obowiązków Wykonawcy:
Podstawowy zakres obowiązków i uprawnień inspektora nadzoru inwestorskiego wynika z przepisów ustawy Prawo budowlane.
Szczegółowy zakres obowiązków i uprawnień inspektora nadzoru inwestorskiego został określony
w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 10 do SWZ, które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia.

Przedmiotowe środki dowodowe:

Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych w przedmiotowym postępowaniu.
W przypadku zastosowania materiałów, urządzeń, wyrobów lub rozwiązań równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart technicznych lub innych równoważnych dokumentów potwierdzających, że oferowana oferta/rozwiązania równoważne spełniają wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia.
Jeżeli Wykonawca nie złoży ww. dokumentów lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia), Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia.

Rozwiązania równoważne.

1. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp.
2. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2) oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.

Wymagania w zakresie zatrudniania przez wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy art. 95 ustawy Pzp.

Zamawiający nie przewiduje wymogu zatrudnienia osób na umowę o pracę.
Zgodnie z art. 95 ust.1 Ustawy Pzp Zamawiający informuje, że w zakresie realizacji zamówienia nie występują czynności, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony
w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz.U. z 2025 r. poz. 277 ze zm.).

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34440,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108240,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34440,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KIEROWNIK BUDOWY WOJCIECH CIEJKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6792054628, REGON 368691849

7.3.3)Ulica

Łanowa 41 L

7.3.4)Miejscowość

Skawina

7.3.5)Kod pocztowy

32-050

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34440,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-31

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

TERMIN WYKONANIA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Termin rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy
Termin zakończenia: do dnia dokonania przez Zamawiającego bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy, a także w okresie gwarancyjnym na wezwanie Zamawiającego
Planowany termin zakończenia robót budowlanych, nad którymi sprawowany jest nadzór: 31.03.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czechowice-dziedzice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czechowice-Dziedzice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 34 440 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KIEROWNIK BUDOWY WOJCIECH CIEJKA (Skawina). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.