Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
234 712 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 15 września 2025
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 234 712 zł – 265 444 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa licencji na oprogramowanie dla Gminy Stalowa Wola

Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa licencji na oprogramowanie dla Gminy Stalowa Wola”, wybierając ofertę wykonawcy ONEX GROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 234 712 zł. Złożono 9 ofert.

Wartość umowy
234 712 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ONEX GROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA (WARSZAWA), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 234 712,43 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 234 712,43 zł do 265 443,84 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail