Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
52 127 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1W ramach niniejszego realizowane będą działania ochronne w Ojcowskim Parku Narodowym łącznie w obrębie 6 powierzchni wilgotnych łąk, o łącznej powierzchni 1,1067 ha. Powierzchnie przeznaczone do realizacji zabiegów ochronnych znajdują się w
    SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Będzin
    Wartość umowy
    16 777 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2W ramach niniejszego realizowane będą działania ochronne w Ojcowskim Parku Narodowym łącznie w obrębie 5 powierzchni wilgotnych łąk, o łącznej powierzchni 1,0113 ha. Powierzchnie przeznaczone do realizacji zabiegów ochronnych znajdują się w
    SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Będzin
    Wartość umowy
    17 450 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3W ramach niniejszego realizowane będą działania ochronne w Ojcowskim Parku Narodowym łącznie w obrębie 6 powierzchni wilgotnych łąk, o łącznej powierzchni 1,1067 ha. Powierzchnie przeznaczone do realizacji zabiegów ochronnych znajdują się w
    SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Będzin
    Wartość umowy
    17 900 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Koszenie ręczne łąk ze zbiorem biomasy w latach 2025-2027”

Zamawiający Ojcowski Park Narodowy (Sułoszowa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Koszenie ręczne łąk ze zbiorem biomasy w latach 2025-2027”, wybierając ofertę wykonawcy SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Łączna wartość umów: 52 127 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Ojcowski Park NarodowySułoszowa, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 28 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
52 127 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2025

    Termin ofert: 24 lipca 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za łącznie 52 127,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ojcowski Park Narodowy

1.3.)Oddział zamawiającego

OPN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 122457363

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ojców

1.5.2.)Miejscowość

Sułoszowa

1.5.3.)Kod pocztowy

32-045

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

12 389 20 05

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

opnar@pro.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.opn.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5900c32c-e397-470a-ad06-018beddde909

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Koszenie ręczne łąk ze zbiorem biomasy w latach 2025-2027”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5900c32c-e397-470a-ad06-018beddde909

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00394966

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00072473/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 „Koszenie ręczne łąk ze zbiorem biomasy w latach 2025-2027”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00310778

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOP.261.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach niniejszego realizowane będą działania ochronne w Ojcowskim Parku Narodowym łącznie w obrębie 6 powierzchni wilgotnych łąk, o łącznej powierzchni 1,1067 ha. Powierzchnie przeznaczone do realizacji zabiegów ochronnych znajdują się w Dolinie Sąspowskiej.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

4.5.5.)Wartość części

21500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach niniejszego realizowane będą działania ochronne w Ojcowskim Parku Narodowym łącznie w obrębie 5 powierzchni wilgotnych łąk, o łącznej powierzchni 1,0113 ha. Powierzchnie przeznaczone do realizacji zabiegów ochronnych znajdują się w Dolinie Sąspowskiej.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

4.5.5.)Wartość części

21500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach niniejszego realizowane będą działania ochronne w Ojcowskim Parku Narodowym łącznie w obrębie 6 powierzchni wilgotnych łąk, o łącznej powierzchni 1,1067 ha. Powierzchnie przeznaczone do realizacji zabiegów ochronnych znajdują się w Dolinie Sąspowskiej.

4.5.3.)Główny kod CPV

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

4.5.5.)Wartość części

21805 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16777,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21389,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16777,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 527284363

7.3.3)Ulica

ul. Cypriana Kamila Norwida 15

7.3.4)Miejscowość

Będzin

7.3.5)Kod pocztowy

42-500

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16777,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21389,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 527284363

7.3.3)Ulica

ul. Cypriana Kamila Norwida 15

7.3.4)Miejscowość

Będzin

7.3.5)Kod pocztowy

42-500

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21694,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 527284363

7.3.3)Ulica

ul. Cypriana Kamila Norwida 15

7.3.4)Miejscowość

Będzin

7.3.5)Kod pocztowy

42-500

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ojcowski Park Narodowy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sułoszowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 52 127 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77000000-0 (Usługi rolnicze. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SOLO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Będzin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.