Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
560 913 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 560 913 zł – 727 262 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na roboty budowlane (G)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wola Życka.

Zamawiający Gmina Trojanów (Trojanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wola Życka”, wybierając ofertę wykonawcy BOGMAR Sp. z o.o. Wartość umowy: 560 913 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina TrojanówTrojanów, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2025
Wartość umowy
560 913 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BOGMAR Sp. z o.o. (Sobienie Kiełczewskie Pierwsze), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 560 913,33 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 560 913,33 zł do 727 261,76 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TROJANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582316

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

57A

1.5.2.)Miejscowość

Trojanów

1.5.3.)Kod pocztowy

08-455

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

(25) 682 71 20

1.5.8.)Numer faksu

(25) 682 71 20

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@trojanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.trojanow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.trojanow.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wola Życka.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6943fca8-b865-454b-8d31-f516ea70646f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00394602

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00043206/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wola Życka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00326654

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

560913,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn

„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wola Życka”. 2. Zadanie obejmuje przebudowę drogi gminnej w miejscowości Wola Życka (działka ewidencyjna nr 304/1 obręb 0025) wraz z włączeniami do dróg powiatowych Nr 1356 W oraz 1354 W (działki ewidencyjne nr 176/1, 226/1) na długości 0,895 km, w szczególności: a) roboty przygotowawcze, b) wykonanie podbudowy na poszerzeniach z kruszyw łamanych gr. 15 cm wraz z korytowaniem i wykonaniem warstwy odsączającej, c) wykonanie podbudowy zasadniczej oraz na włączeniach do dróg powiatowych, d) wykonanie nawierzchni na włączeniach do dróg powiatowych (podwójne skropienie emulsją asfaltową, warstwa wiążąca 5 cm, warstwa ścieralna 4 cm), e) wykonanie nawierzchni (podwójne skropienie emulsją asfaltową, warstwa wiążąca 4 cm, warstwa ścieralna 4 cm), f) wykonanie poboczy obustronnych o szer. 0,5 m z kruszyw łamanych, g) wykonanie odwodnienia (przepusty), h) wykonanie oznakowania. 3. Szczegółowy rodzaj robót oraz ich pełny zakres został określony w dokumentacji technicznej: specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, zgłoszeniu robót, wyrysie, warunkach włączenia do dróg powiatowych oraz przedmiarze robót i innych dokumentach, stanowiących Załącznik Nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

560913,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

727261,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

560913,33 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BOGMAR Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5322082710

7.3.4)Miejscowość

Sobienie Kiełczewskie Pierwsze

7.3.5)Kod pocztowy

08-443

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

560913,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trojanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trojanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 560 913 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BOGMAR Sp. z o.o. (Sobienie Kiełczewskie Pierwsze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.