Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PUT KOP-TRANS Waldemar Modzelewski· Grajewomikrofirma
Wartość umowy
257 319 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg gminnych 162737B i 162591B w obrębie gruntów msc. Mścichy

Zamawiający Gmina Radziłów (Radziłów, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg gminnych 162737B i 162591B w obrębie gruntów msc. Mścichy”, wybierając ofertę wykonawcy PUT KOP-TRANS Waldemar Modzelewski. Wartość umowy: 257 319 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina RadziłówRadziłów, Podlaskie (powiat Grajewski →)opublikowano 27 sierpnia 2025
Wartość umowy
257 319 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PUT KOP-TRANS Waldemar Modzelewski (Grajewo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 257 318,64 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail