Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
435 035 zł
Umowa zawarta
16 lipca 2025
Okres realizacji
do 15 lipca 2029
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry techniczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawę odczynników do wykonywania oznaczeń hematologicznych wraz z dzierżawą analizatorów

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach (Gorlice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawę odczynników do wykonywania oznaczeń hematologicznych wraz z dzierżawą analizatorów”, wybierając ofertę wykonawcy HORIBA ABX Sp. z o.o. Wartość umowy: 435 035 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
435 035 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HORIBA ABX Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 435 034,80 zł (umowę zawarto 16 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 lipca 2029 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail