Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup sortów ubraniowych na potrzeby PZDW oraz jednostek terenowych RDW w 2025 roku

Zamawiający Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup sortów ubraniowych na potrzeby PZDW oraz jednostek terenowych RDW w 2025 roku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Podkarpacki Zarząd Dróg WojewódzkichRzeszów, Podkarpackieopublikowano 27 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 270 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690587670

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-105

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@pzdw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pzdw.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5cc91dfa-1346-45a4-98cd-db924125b7d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00392721

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00270778

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup sortów ubraniowych na potrzeby PZDW oraz jednostek terenowych RDW w 2025 roku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup w terminie do 30 dni od podpisania umowy sortów ubraniowych na potrzeby pracowników PZDW oraz jednostek terenowych - RDW.

Zamówienie obejmuje następujące asortymenty dostaw:
• Bluza letnia + logo PZDW
• Spodnie letnie typu ogrodniczki
• Buty robocze letnie
• Kurtka ocieplana z kapturem + logo PZDW
• Spodnie ogrodniczki ocieplane
• Bluza polarowa + logo PZDW
• Buty robocze zimowe skórzane – kozaki
• Kalosze z kołnierzem i ściągaczem
• Bielizna termoaktywna (koszula długi rękaw + spodnie)
• Komplet przeciwdeszczowy kurtka + spodnie
• Kamizelka ostrzegawcza + logo PZDW
• Kask ochronny + logo PZDW
• Okulary ochronne
• Koszula flanelowa
• Koszulka z krótkim rękawem + logo PZDW
• Okulary przeciw - słoneczne
• Czapka letnia z daszkiem
• Czapka zimowa bawełniana
• Rękawice robocze letnie
• Rękawice robocze zimowe
• Ochronniki słuchu
• Spodnie ochronne dla pilarza
• Bluza dla pilarza
• Buty ochronne dla pilarza
• Buty typu śniegowce
• Rękawice ochronne dla pilarza
• Hełm ochronny dla pilarza z ochronnikami słuchu
• Osłona twarzy z nausznikami
• Maska dla spawacza
• Rękawice dla spawacza
• Szelki bezpieczeństwa w zestawie z linką i amortyzatorem
• Spodniobuty robocze
• Kombinezon do oprysków środkami chemicznymi
• Maska do oprysków środkami chemicznymi
• Rękawice robocze gumowe długie (długi rękaw)
• Rękawice do oprysków środkami chemicznymi
• Okulary przeciwsłoneczne do jazdy samochodem służbowym
• Płaszcz przeciwdeszczowy
• Koszula
• Fartuch ochronny
• Rękawice ochronne wykonane z poliestru, powlekane lateksem.

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sortów ubraniowych do siedziby PZDW w Rzeszowie wraz z rozładunkiem.

Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BOGARO Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8133438604

4.3.3.)Ulica

Gen. Leopolda Okulickiego 16

4.3.4.)Miejscowość

Rzeszów

4.3.5.)Kod pocztowy

35-206

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

199445,73 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00333068/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

199445,73 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18100000-0Odzież branżowa, specjalna odzież r…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 270 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 290 zł475 983 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 693 zł
Źródło próbki
CPV 18100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 290 zł
Mediana
219 270 zł
Górny kwartyl
475 983 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18100000-0 (Odzież branżowa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.