Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt. „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Hańsk”

Zamawiający Gmina Hańsk (Hańsk Pierwszy, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina HańskHańsk Pierwszy, Lubelskie (powiat Włodawski →)opublikowano 26 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Hańsk

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110197894

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Osiedlowa

1.4.2.)Miejscowość

Hańsk Pierwszy

1.4.3.)Kod pocztowy

22-235

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@hansk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.hansk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b114a7cf-2cca-456e-a90c-0c77fccc1bb6

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00392170

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00227774

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu "Cyberbezpieczny samorząd" realizowanego w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, numer projektu FERC.02.02-CS.01-001/23/0112.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt. „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Hańsk”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt. „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Hańsk” zgodnie z opisem przedmiotem zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego, sieciowego i innego, wyposażenia oraz oprogramowania dla Gminy Hańsk w następującym zakresie i ilości:
1) Oprogramowanie do analizy logów
2) Serwer do zbierania logów
3) Oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT
4) Oprogramowanie DLP
5) Szkolenie UTM
6) Szkolenia dla kadry zarządzającej
7) Szkolenia pracowników
8) Urządzenia UPS – 16 szt.
9) Wymiana baterii w UPS w serwerowni.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-08-09

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NEO-SYSTEM Marcin Krajewski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON871672506

4.3.3.)Ulica

Podgórna 80b

4.3.4.)Miejscowość

Brodnica

4.3.5.)Kod pocztowy

87-300

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

151536,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00274585/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

123200,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Hańsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Hańsk Pierwszy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.