Wynik częściowy: umowy w 6 z 10 części, 4 unieważniono10 części
Łączna wartość umów
422 809 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 874 Zarzecze - Puławy - Kurów - Garbów - droga ekspresowa S12/17 w km od 1+990 do 2+940 w msc. Sosnów – Dobrosławów; Szczegółowy opis przedmio
    Wartość umowy
    92 127 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 874 Zarzecze - Puławy - Kurów - Garbów - droga ekspresowa S12/17 w km 3+610 do 5+020 w msc. Dobrosławów – Klikawa; Szczegółowy opis przedmiotu
    Wartość umowy
    99 138 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych budowy dróg gminnych ulic Cichej i Wesołej oraz remontu ulicy Bocznej w msc. Gołąb, w ramach środków finansowych Funduszu Sołeckiego Sołectw Gołąb I i Gołąb II na 2025 rok; 4.3. Szczegóło
    Wartość umowy
    42 435 zł
    4 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy drogi gminnej ulicy Z. Kossak w msc. Gołąb, wraz z budową linii oświetlenia drogowego, w ramach środków finansowych Funduszu Sołeckiego Sołectw Gołąb I i Gołąb II na 2025 rok; Szcze
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy drogi wewnętrznej położonej na dz. nr ewid. 1600 w msc. Niebrzegów, w ramach środków finansowych Funduszu Sołeckiego Sołectwa Niebrzegów na 2025 rok; Szczegółowy opis przedmiotu zam
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy drogi gminnej w msc. Pachnowola, w ramach środków finansowych Funduszu Sołeckiego Sołectwa Pachnowola na 2025 rok; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do S
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy drogi gminnej w msc. Piskorów; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    37 450 zł
    3 oferty
  8. Unieważniona
    Część 8Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy chodnika w ciągu drogi gminnej Nr 107514L w msc. Polesie, w ramach środków finansowych Funduszu Sołeckiego Sołectwa Polesie na 2025 rok Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanow
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  9. Umowa zawarta
    Część 9Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy odcinka drogi gminnej nr 107486L w msc. Gołąb Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    51 660 zł
    2 oferty
  10. Umowa zawarta
    Część 10Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy drogi gminnej w msc. Nieciecz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    99 999 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta branży drogowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie kompleksowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych budowy i przebudowy dróg na terenie gminy Puławy

Zamawiający Gmina Puławy (Puławy, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Opracowanie kompleksowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych budowy i przebudowy…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 422 809 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Gmina PuławyPuławy, Lubelskie (powiat Puławski →)opublikowano 25 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
422 809 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2025

    Termin ofert: 3 czerwca 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    25 sierpnia 2025

    3 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 6 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: DROGOWIEC Biuro Usług Projektowych Robert Puliński (część 1); ESTAKADA Usługi Inżynierskie Krzysztof Kręglicki (części 2, 3, 10); SEMITE Michał Adach (część 7); „AMD” Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń (część 9).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 422 809,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PUŁAWY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019922

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dęblińska 4

1.5.2.)Miejscowość

Puławy

1.5.3.)Kod pocztowy

24-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pulawy.gmina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0e93992-6532-4d43-9e1a-333bf94c9c5d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie kompleksowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych budowy i przebudowy dróg na terenie gminy Puławy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d0e93992-6532-4d43-9e1a-333bf94c9c5d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00389196

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045161/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Opracowanie kompleksowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych budowy i przebudowy dróg na terenie gminy Puławy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00248291

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IF.271.11.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

81300,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

81300,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

24390,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

16260,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

6504,06 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

14811,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

36585,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

16049,79 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

48780,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

81300,81 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

92127 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159900 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

92127 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROGOWIEC Biuro Usług Projektowych Robert Puliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7121282923

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

92127,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99138 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

174660 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99138 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ESTAKADA Usługi Inżynierskie Krzysztof Kręglicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7122546548

7.3.4)Miejscowość

Lipniak

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99138,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42435 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

153627 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42435 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ESTAKADA Usługi Inżynierskie Krzysztof Kręglicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7122546548

7.3.4)Miejscowość

Lipniak

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42435,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-06

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Ze względu na okoliczność, że w przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną – 42 804,00 zł brutto, niepodlegająca odrzuceniu, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 20 000,00 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, postępowanie w tej części podlega unieważnieniu

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Ze względu na okoliczność, że w przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną – 19 680,00 zł brutto, niepodlegająca odrzuceniu, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 8 000,00 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, postępowanie w tej części podlega unieważnieniu

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Ze względu na okoliczność, że w przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną – 41 205,00 zł brutto, niepodlegająca odrzuceniu, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 18 218,64 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, postępowanie w tej części podlega unieważnieniu

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37450 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

93480 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37450 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 23

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SEMITE Michał Adach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7162314169

7.3.4)Miejscowość

Góra Puławska

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 24

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Ze względu na okoliczność, że w przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną – 46 371,00 zł brutto, niepodlegająca odrzuceniu, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 19 741,24 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, postępowanie w tej części podlega unieważnieniu

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51660 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58794 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51660 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„AMD” Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7161355806

7.3.4)Miejscowość

Puławy

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51660,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99999,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

100368,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99999,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ESTAKADA Usługi Inżynierskie Krzysztof Kręglicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7122546548

7.3.4)Miejscowość

Lipniak

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99999,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
143 433 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
245 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
143 433 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Puławy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puławy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 422 809 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DROGOWIEC Biuro Usług Projektowych Robert Puliński (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.