Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
178 350 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 17 października 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 178 350 zł – 485 356 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi dla robót40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbiórka budynku usług publicznych- budynku byłego internatu przy ul. Jagiellońskiej 4 w Myślenicach”

Zamawiający Powiat Myślenicki (Myślenice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbiórka budynku usług publicznych- budynku byłego internatu przy ul. Jagiellońskiej 4 w…”, wybierając ofertę wykonawcy MACIEJ ZAJĄC "UNIKOP". Wartość umowy: 178 350 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Powiat MyślenickiMyślenice, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 25 sierpnia 2025
Wartość umowy
178 350 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MACIEJ ZAJĄC "UNIKOP" (Myślenice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 178 350,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 178 350,00 zł do 485 355,69 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail