Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
420 186 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 420 186 zł – 589 549 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Zamawiający Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Polaris” Małgorzata Gruszczyńska. Wartość umowy: 420 186 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Centralna Szkoła Państwowej Straży PożarnejCzęstochowa, Śląskieopublikowano 22 sierpnia 2025
Wartość umowy
420 186 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Polaris” Małgorzata Gruszczyńska (Kalisz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 420 186,20 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 420 186,20 zł do 589 548,51 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail