Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Carolina Car Company· Warszawaśrednia firma
Wartość umowy
185 250 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2025
Okres realizacji
do 31 października 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 185 250 zł – 243 921 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup elektrycznego samochodu dostawczego na potrzeby wspólnej obsługi.

Zamawiający Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe (Łomianki Dolne, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup elektrycznego samochodu dostawczego na potrzeby wspólnej obsługi”, wybierając ofertę wykonawcy Carolina Car Company. Wartość umowy: 185 250 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
185 250 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Carolina Car Company (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 185 250,00 zł (umowę zawarto 10 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 185 250,00 zł do 243 921,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015633558

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Staszica 2

1.5.2.)Miejscowość

Łomianki Dolne

1.5.3.)Kod pocztowy

05-092

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@icds.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.icds.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki/login

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup elektrycznego samochodu dostawczego na potrzeby wspólnej obsługi.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1b902737-022d-42e3-8b02-08b10f4ad58a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00385809

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00049641/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Zakup elektrycznego samochodu dostawczego na potrzeby wspólnej obsługi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00271807

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.26.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup elektrycznego samochodu dostawczego na potrzeby wspólnej obsługi”, zgodnie z załącznikiem nr 10-opis przedmiotu zamówienia
2. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczyć oraz rozładować przedmiot zamówienia, na własny koszt do siedziby Zamawiającego: Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki, Gmina Łomianki, woj. Mazowieckie. Dostawa auta może być zrealizowana w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9:00 – 14:00.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

185250,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

243921,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

185250,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Carolina Car Company

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

2572163405

7.3.3)Ulica

Aleja Prymasa Tysiąclecia 54

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-242

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

185250,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144900-7Pojazdy elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 699 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
187 300 zł755 100 zł
Rozstęp międzykwartylowy
567 801 zł
Źródło próbki
CPV 34144900· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
187 300 zł
Mediana
318 699 zł
Górny kwartyl
755 100 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomianki Dolne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 185 250 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144900-7 (Pojazdy elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Carolina Car Company (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.